April 2011

01 Marless & Jaaja's Venčím psa

24. april 2011 at 22:30 | Marless |  Stories
Zdravím.

Společně s Jaajou jsme se rozhodly něco napsat. Je to takový ujetý příběh o tom, jak jeden doste velký smolař jde venčit psa. Obě nás to psaní začalo bavit, navíc nás napadjí spousty nových námětů, na co dalšího něco podobného napsat. A právě proto můžete čekat něco podobného i příště. Dohodly jsme se, že vám neřekneme, kdo dělal kteoru část z toho příběhu, je to vlastně jedno. Ale určitě to nebylo tak, že by jedna z nás napsala skoro celý příběh a druhá se na to vykašlala, obě jsme napsaly zhruba stejnou čáct. Ale abych to moc neokecávala, tady je to "veledílo":Jaro a kytičky

22. april 2011 at 23:04 | Marless |  Photos
Ano, přepadlo mě jaro. A zajalo mě. Vymylo mi mozek, přinutilo mě uvědomit si, jak je úžasné, neustále ho fotit, nosit kytičkované věci - od kytičkovanýchh tenisek, košil až k taškám - a vesele si hopskat jarní krajinou. Je to krása :). Tady je pár mých fotek, které jsem při pár takových jrních porcházkách nafotila. Možná vás taky nakazím jarem :)
Kresba - Dr. House

19. april 2011 at 18:37 | Marless |  Arts&Pics
Zdravím. Tak přispívám zase jedno usvou kresbou. Většina tázaných poznala, kdo to je. Ale přesto mám prostě pocit, že to není ono. Často koukám na kresby cizích, říkám si ten má dlouhý obličej, ta má nakloněné oko, ten má divnou ruku. Ale když se dívám na své kresby, mám pocit, že ostatní by mi toho mohli vytknout také velkou spoustu. No co, mám pocit, že Housovi se to moc nepodobá, ale zkusím to sem dát. Pár obrázků focených při kresbě:

1. kolo Soutěže foťáků a tužek

11. april 2011 at 15:18 | Marless |  SFaT
Tak, přihlašovací doba už uplynula a je tu první zadání pro soutěžící.

Seznam soutěžících:

Jaaja ( crazy-button.blog.cz; doufám , že nikomu nevadí, že se do soutěže hlásí moje spoluadminka )
Normalygirl ( normalygirl.blog.cz )
Yachiru ( bez blogu )
♥Chockie_BaruSh♥ ( barachvojkova.blog.cz )
Gabriella (gabriella15.blog.cz )
Anička číslo dvje (annin-svet.blog.cz)

No a teď už k zadání.

Pár mobilových foteček

9. april 2011 at 23:10 | Jaaja |  Photos
Zdarte, lidi =)

Dlouho jsem se tu neukázala, já vím.
Konečně jsem se odhodlala dát sem nějaké moje fotky.
Neumím fotit, vím to a proto tu zrovna ode mě moc často fotky nevidíte.
Na fotky je tu Marless =)

AAle dneska jsem vyhrabala nějaké fotečky, které spolu (jak uvidíte) vůbec nesouvisí =D
No... posuďte sami =)


Mix fotek XIII.

9. april 2011 at 15:39 | Marless |  Photos
Zdravím, tak zase jednou přispívám svými fotografiemi. Je jich jenom pár, je to jen takový výcuc těch, které se mi nejvíce líbily z mé složky. V té složce jsou fotky ze ZOO a ptá procházek venku.. Není tam ta, která se mi líbila ze všech nejvíce. A to proto, že je to můj první opravdu povedený portrét. Vážně jsem na sebe pyšná, nikdy mi moc fotky lidí nešly. Ráda se hlásím do fotografických soutěží, ale nikdy neposílám potrtéty. Ale tuhle fotku si nechám. Byla to taková polo-momentka. PRostě si tu fotku schovám do soutěží a radši ji sem nedám, nechám si ji, protože je to můj první povedený portrét a nechci, aby mi ho někdo zkopíroval nebo tak. A teď už ji sem nedám už vůbec, kdy ž jsem vám jitak vychválila, vy byste se na ni podívali a ještě byste se divili, že je to obyčejný portrét. Možná jo, každopádně můj úplně prní, kdy focená osoba nevypadá divně a je v souladu s pozadím. Na to jsem pyšná.

Ale už to nebudu dál okecávat, zde máte ty ostatní fotky:
Svalnatý malíček, vrtící se lampa..

7. april 2011 at 7:36 | Marless |  Photos
Divím se sama sobě, že jsem o svém svlnatém malíčku ještě nepsssala na blog. Řekla jsem to už úplně všem, všem jsem to ukázala. Konečně něco, kde mám větší svaly větší než ostatní. A tady už přichází můj malíček:


Někde tam pod zemí?

6. april 2011 at 17:35 | Marless |  My Thoughts

Původně mě nenapadlo, co o pekle psát. Pohádkové peklo s kotli, čerty a luciferem. Ale pak jsem nad tím začala uvažovat. Co to pojmout trochu jinak - co když to není jen pohádka nebo příběh z Bible, aby lidi nehřešili? Co když lidi něco vedlo k tomu, aby si po tak dlouhou dobu vyprávěli o peklu, kam se dostanou po smrti, když budou hřešit? Začala jsem také přemýšlet, proč by mělo přijít až po smrti. No prostě najednou spousta myšlenek, tak jsem je tu zjednodušeně shrnula a teď každou trochu rozvedu.


Zahájení Soutěže foťáků a tužek

5. april 2011 at 19:28 | Marless |  SFaT
Blogy sparkling-zone.blog.cz a crazy-button.blog.cz vyhlašují :
O co jde:
Soutěž bude rozdělena na 4-7 kol,podle počtu přihlášených. V každém kole vám zadáme téma. Vaším úkolem bude na toto téma něco nakreslit nebo vyfotit. Záleží na zadání daného kola.

Jsou takoví, jací píšou?

3. april 2011 at 22:05 | Marless |  My Thoughts
Internetové seznamování. Má svá pro a proti. Já osobně s tím zkušenosti mám, touhle cestou jsem si našla spoustu dobrých přátel, kteří mi přijdou bližší než třeba naši sousedi on naproti, přestože žijí na druhé polokouli. Na druhou stranu, kdybych měla možnost se s nimi sekat, asi bych váhala. Přestože si s nimi skvěle rozumím, přijdou mi fajn, co když jsou ve skutečnosti úplně jiní, než jací se zdají být přes chatovací okno? Co když se přetvařují? Přetvářka je někdy těžká věc, ovšem lhát někde na konverzaci na skypu je mnohem jednoušší než lhát do očí. SAmožřejmě je zde možnost, že osoba, se kteoru si píšete není tím, za koho se vydává, ale třeba nějakým pedofilem. Na druhou stranu třeba na fórech oblíbených her, knížek či filmů můžete narazit na opravdu fajn lidi se stejnými zájmy, kteří vám budou rozumět.

Mix fotek XII.

1. april 2011 at 23:00 | Marless |  Photos
Zdravím,
tak po dlouhé době zas ukážu nějaké nové fotky :). Fotila jsem celkem dost, ale neměla jsem moc možnost dostat fotky do počítače, proto je dávám na blog až teď. Je takový mix - z procházek venku, můj budík..