September 2011

Jak udělat z geniálního seriálu odporný film?

25. september 2011 at 23:29 | Jaaja |  Others
Zdarte lidi ^^

Dneska si tu budu trochu stěžovat!
No...
Trochu víc...

Znáte ,,The Last Airbender" neboli ,,Poslední vládce větru"?
Viděli jste anime seriál, nebo hraný film?


A zase kytičky!

23. september 2011 at 18:11 | Marless |  Photos
Tak, kytičkománie mě posedla zase.. Předtím to ovšem bylo ještě fajn, bylo to na jaře, kdy všichni měli kytičkománie. Teď jsem ji dostala na podzim :D. Takže, pár fotek kytiček :)


Úžasné budovy

17. september 2011 at 15:11 | Marless |  Photos
Zdravím,
jak píšu nahoře, jsem teď posedlá. Chtěla bych být architektkou, protože po focení je to druhá věc, která mě nejvíc fascinuje a celá rodina mě přesvědčila, že focením se neuživím. Včera jsme byli ve Vídni, nedávno v Turecku a předtím zase v rakousku, a ještě předtím v Londýně. Z ani jednoho z toho jsem se ještě nepřesvědčila poupravovat fotky a nahrát je sem. Teď jsem ale dostala chuť udělat to všechno. Jelikož ale píšeme příští týden z fyziky, chemie, matiky a ájiny (strašné, jak nás mučí hned na začátku roku - opakovací testy za minulý rok nesnáším, jelikož to narušuje můj proces, jehož poslední fází je úspěšné zapomenutí všech těch věcí, které jsem si předtím násilně vtloukala do hlavy), nemám na to moc času a měla bych se učit. Jenže jsem posedlá, tak jsem se rozhodla, že sem dám alespoň jeden z těch článků - tohle bude výcuc všech těch výletů a dám tu i starší fotky (třeba výlet před dvěma lety do Francie a Itálie). V průběhu týdne nebo příští víkend sem pak dám zbytek fotek z těch všech výletů.
Tak to je můj plán. Teď k fotkám. Možná znáte takové ty fotky typu "stavění Eiffelovy cěže" a podobně. Právě tenhle styl fotek m začal fascinovat, jak jsem dřív upravovala fotky tak divně přesvíceně nebo zas s takovým teplým nádechem, teď je zas všechny upravuju černobíle s velkým kontrastem. Já vím, že někdy je tam něco přepáleného, ale mě prostě šíleně fascinuje celkový vzhled té fotky, jak nakonec působí..


Tohle je první fotka, focená v Turecku, moc se nepodobá těm ostatním, kde lidi moc nejsou, ale k téhle ti lidi prostě patří..

Písnička - Nemůžu

13. september 2011 at 23:41 | Jaaja |  Music
Tak... a je tu další písnička ^^
Je krátká, ale myslím, že už k ní nemám co dodat.
Složila jsem ji asi za půl hodiny, takže je jednoduchá.
Mám ale takový pocit, že to zní docela dobře...
Co myslíte? ^^

Nějaké to kreslení...

13. september 2011 at 20:00 | Jaaja |  Arts&Pics
Zdarte, lidi =)

Zas sem na blog docela kašlala.
Já vím.
Dneska tu mám zatím dva obrázky.
Takže.


Rozvrh hodin?

10. september 2011 at 15:11 | Marless |  Arts&Pics
Zdravím.
Jak jistě (ne)víte, jsem takový ten tvořivější typ, co si radši něco udělá sám, než aby prostě použil něco jiného, co má, i když to sám nedělal. Prostě mě to štve. TeĎ mluvím konkrétně o rozvrhzích hodin. Každoročně si dělám rozvrh hodin sama. (Rozvrh z minulého roku) Tak i tento rok jsem si ho udělala sama. Prostě mě to baví, navíc mám lepší pocit. Ale nejsem jak naše pixelkářky, které si řeknou, že se na blog pochlubí výjmečně i svou prací a dají tam "vlastnoručně" vyrobený rozvrh hodin s fotkama celebrit nebo něčím takovým, pluc s tabulkou na rozvrh. Minulý rozvrh byla prostě taková změť barev, pruhů a prostě všeho možného - jedním slovem šílené, ovšem to jsem opravdu měla za cíl. Tento rok jsem zvolila něco lehčího, ANO, je růžový, přestože růžovou nenávidím, ale není to ta vadná do očí bijící růžová, nýbrž ten ostín růžové, který se mi čím dál víc líbí - starorůžová. Nad rozvrhem je koláž mých fotek, většina je z mého článku Fotky s citáty. Ovšem já mám fotky rozházené všude po kompu, takže už jsem je nanašla, nebo spíš jsem je nechtěla hledat, takže jsem je jednoduše postahovala všechny ze svého článku.. a vložila. Je to zmenšené, takže ty nečitelné citáty v tom působí strašně, já vím, ale opravdu se mi nechtělo hledat originály těch fotek bez citátů někde po kompu. Pak jsem si trochu hrála s písmy a tak.. No tak rovrh byl tu a já bych ot měla přestat okecávat, takkže tady ho máte :)


Ve skutečnosti je samozřejmě mnohem větší.. Jestli chcete klidně si ho stáhněte a používejte ho, jen to nevydávejte za své dílo..